Abaylargrup | Hizmetlerimiz
15255
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15255,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

HİZMETLERİMİZ

Otomobil ve motosiklet alım-satımı, sigorta hizmetleri ve araç kiralama gibi farklı sektörlerde %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle kaliteli hizmet anlayışı.

araç-satış
0 KM SATIŞ

Otomotiv sektöründeki çoğu marka ve model ile anlaşması olan firmamız, siz müşterilerimize sıfır km araçları uygun fiyatlara sunmaktadır.

2.-el
İKİNCİ EL SATIŞ

Sıfır ve ikinci el ihtiyaçlarının birbirinin lokomotifi olduğunu savunan firmamız, takas ve direk alış yöntemi ile araçlarınızı değerinde almaktadır. Ayrıca sizlere Abaylar güvencesi ile ekspertizleri yapılmış ikinci el araçları güvenle sunmaktadır.

Sigorta
Sigorta

Allianz sigorta yetkili acentesi olan firmamız, dask-konut-ev-iş yeri-deprem-yangın-emtia-sağlık ve diğer tüm branşlarda minimum primlerle maksimum güvence sağlar. Teklif almak için sizleri acentemize bekleriz.

rent
RENT A CAR

2010 yılında hizmete giren araç kiralama departmanımız ile siz değerli müşterilerimizin kısa ve uzun dönem kiralık araç hizmetlerinizi karşılamaktayız. Ekonomik-Orta ve Üst segment araçlarımızla hizmetlerinizdeyiz. Abaylar Rent a Car olarak ayrıca ticari araç kiralama hizmetlerimiz de başlamıştır.

transfer
FORKLİFT & İŞ MAKİNALARI

Şirketimiz bu alanda Yuki forklift ve İşmakinelerinin İstanbul Avrupa yakası ana bayisidir. Fabrikaların ve değişik alanlardaki taleplerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

motor
MOTOR SATIŞ

2015 yılında motosiklet sektörüne adım atan firmamız, Türkiye Motor satış sektöründe lider olan Bajaj, Mondial, Peugeot, CFMoto, Kuba, Benelli, RKS, KYMCO, Yuki, Super Soco, E-Mon, Arctic Cat, Zontes markası ile satış, servis ve yedek parça hizmetlerine başlamıştır. Bunun yanı sıra bireysel ve filo olarak motosiklet kiralama hizmetleri de yer almaktadır.