Abaylargrup | Hakkımızda
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ABAYLAR GRUP

40 yıllık tecrübe ile

kalite, güven ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet.

1982 yılında kurulmuş olan Abaylar Otomotiv A.Ş. yaklaşık 40 yıldır kalite-güven ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sektöre ilk olarak Aksaray ilinde adım atan firmamız, yedek parça temsilcisi olduğu markaların toptan ve perakende satıcılığını yapmaya başlamıştır. Daha sonra İstanbul Sirkeci’de faaliyetlerine devam etmiştir. 1990 yılında  sıfır km araç satış hizmetleri devreye girmiştir.  Satışla beraber sigorta konusunda da sektörde ihtiyacın oluşması ile beraber 2002 yılında Abay Sigorta adı altında şirket sigorta faaliyetlerine başlamıştır.

Allianz sigortanın yetkili acentesi olan firmamız trafik-kasko-dask-konut-ev-işyeri-emtea ve sağlık branşlarında hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. 2004 yılında tüm çalışmalar Avcılar E-5 yolu üzerinde açılan yeni showroom da toplanmıştır. 2010 yılında ise şirketimizde kısa ve uzun süreli araç kiralama hizmetleri modern araç çeşitliliğiyle başlamıştır. 10 yıl aralıksız faaliyetlerini burada sürdüren firmamız 2014 yılından itibaren faaliyetlerini Beylikdüzü Autopia Otomobil Dünyasında 2.000 m²’lik geniş bir alana sürdürmeye devam etmiştir. 2015 yılında Motosiklet pazarına giren firmamız güncel olarak Bajaj, TVS, Mondial, Peugeot, CFMoto, Kuba, Benelli, RKS, KYMCO, Yuki, Super Soco, E-Mon, Arctic Cat ve Zontes marka motosiklet ve ATV lerin yetkili bayiliğini yapmakla beraber satış-servis-yedek parça hizmetlerini devreye almıştır. Şirketimiz ayrıca Foklift ve İş Makineleri sektöründe yer alarak fabrikaların bu alandaki ihtiyaçlarına cevap vermektedir. ABAYLAR, faaliyetlerine güncel olarak sıfır ve ikinci el araç alım-satımı, araç kiralama, motosiklet&ATV satış ve kiralama, sigorta ve İş makineleri sektörlerinde Beylikdüzü ve Sirkeci’de yoğun bir şekilde devam etmektedir.