Abaylargrup | Hakkımızda
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ABAYLAR GRUP

35 yılı aşkın tecrübe ile

kalite, güven ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet.

1982 yılında kurulmuş olan Abaylar Otomotiv A.Ş. 35 yılı aşkın süredir kalite-güven ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sektöre ilk olarak Aksaray merkezde adım atan firmamız, yedek parça temsilcisi olduğu markaların toptan ve perakende satıcılığını yapmaya başlamıştır. Daha sonra İstanbul Sirkeci’de faaliyetlerine devam etmiştir. 1990 yılında gerekli altyapı çalışmaları oluşturularak sıfır km araçların satışı başlamıştır. 2018 yılında Sirkeci şubesi tekrar faaliyete geçmiştir. Satışla beraber sigorta konusunda da sektörde ihtiyacın oluşması ile beraber 2002 yılında Abay Sigorta LTD ŞTİ adı altında firmamız sigorta faaliyetlerine başlamıştır.

Allianz sigortanın yetkili acentesi olan firmamız trafik-kasko-dask-konut-ev-işyeri-emtia ve sağlık branşlarında hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Sıfır satış-ikinci el satış ve sigorta faaliyetlerinin bir çatı altında daha geniş bir alanda sunulmasının müşterileri için gerekli olduğunu savunan firmamız 2004 yılında tüm çalışmalarını Avcılar E-5 yolu üzerinde açtığı showroom da toplamıştır. 2010 yılında ise şirketimizde kısa ve uzun süreli araç kiralama ihtiyaçları karşılanmaya başlamıştır. 10 yıl aralıksız faaliyetlerini burada sürdüren firmamız 2014 yılında Beylikdüzü Autopia Otomobil Dünyasında hizmetlerini sürdürebilmek için 1.000 m²’lik geniş bir alana faaliyetlerini konuşlandırmıştır. Son olarak ise 2015 yılında Motosiklet pazarına giren firmamız yine şirketimiz çatısı altında Bajaj, Mondial, Peugeot, CFMoto, Kuba, Benelli, RKS, KYMCO, Yuki, Super Soco, E-Mon, Arctic Cat, Zontes motosikletleri yetkili bayiliğini almıştır ve satış-servis-yedek parça hizmetleri devreye girmiştir. Güncel olarak sıfır ve ikinci el otomobil alım-satım ve kiralama sektörlerinde yoğun bir şekilde çalışmaları devam eden şirketimizde sıfır motosiklet satışları ve sigorta hizmetleri devam etmektedir.